Noční vystoupení

Čtyři videa z vstoupení nebo promo:

 

                       KOMPLETNÍ VYSTOUPENÍ

 

Ohnivo světelná show

20 minutová energická i „dojemná“ plná světla a ohně. Objeví se v ní kontaktní koule, míčky, diabola, kuželky a tyče. Vše propojené s hudbou, mými pohyby a vším co k pořádné show patří! Může být ve dvou i třech lidech na čase domluveném.

 

Ohňová show

Oheň byl vždy živlem s kterým bylo spojeno nebezpečí a tajemno. A když se k tomu přidá umění pohybu může to znamenat pouze jediné. Fireshow je jednou z nejatraktivnějších způsobem „žonglování“ – v uvozovkách protože v dnešní době je mnoho skupin ale spíše točících. Což znamená že s ohněm spíše točí než hází. V tom je má show jiná!

Hořící kuželky (až 4 a jedna mačeta), tyče, lana. Má asi 12 minut. S jedním parťákem okolo 18 a ve třech i 25.

 

Světelná a uv show

Hodí se do interiéru. Dělal jsem jí už na pódiu, takže prostorově není až tak náročná. Samozřejmě více místa dovolí více věcí ale třeba s kontaktními koulemi do kterých svítí diody a jejich světlo se v nich různě láme nebo míčky které svítí nejev pod UV ale mají v sobě diodu stejně jako diabolo které vytváří různé obrazce. A to, když se vyhodí do noční oblohy, tak vysoko, že na chvíli zmizí – nenechá nikoho tiše přihlížet. Tato show Váš večírek nejen okoření ale také rozvíří a pozvedne energii.

 

Kontatkní koule

Míčky

Diabola

Kuželky

Tyčky a lana